Rommelmarkt 23 september

Nieuws

Safe the date: 23 september rommelmarkt

Net als ieder jaar willen we ook dit jaar weer een rommelmarkt houden, deze vindt plaats op zaterdag 23 september. Reserveer de datum vast in de agenda, het belooft weer mooi te worden.

Vraag: zijn er mensen die willen helpen op de dag zelf? Opbouwen, verkopen, afbreken?

Namens de organisatie, Roelof

Meer nieuws

Nieuws

Jeruzalemkerk-Appgroep

Er is de mogelijkheid om je te abonneren op de Jeruzalemkerk-appgroep. Via deze app kun je op de hoogte blijven van onze gemeente. Hierin wordt de laatste stand van zaken rond Corona-regels of de aanmelding voor de diensten gecommuniceerd. Ook aankondigingen van uitzendingen, of andere actuele informatie krijg je zo te lezen. Inmiddels hebben bijna…

Nieuws

Vakantie Bijbel Club – “Tel maar mee!”

Ook in de laatste week van de zomervakantie hopen we weer een vakantiebijbelclub-week te houden voor alle kinderen van 4 t/m 12 jaar. Het doel van deze week is om kinderen drie gezellige en feestelijke ochtenden te geven waarin ze in aanraking komen met het Evangelie. Zingen, een sketch, knutselen en uiteraard een bijbelvertelling zijn…