Follow me

Afgelopen dinsdag hebben we met elkaar nagedacht over de Hemelvaart. Jezus regeert vanuit de hemel over heel de aarde en heel de kerk. Hij is niet meer alleen in Israël, maar hij is overal, door Zijn Heilige Geest. En daar gaat het deze week over. De vraag die de jongeren thuis kunnen bespreken is: Wat merk je van de Heilige Geest? We hopen weer op een fijne avond met elkaar. Mocht een jongere niet naar Follow Me kunnen komen, dan vinden we het fijn hiervan op de hoogte te zijn. En voor in de agenda: dinsdag 13 februari ouderavond.

Mentoren Follow Me

Meer nieuws

Openluchtdienst – 30 juni

Op zondag 30 juni is er ’s middags om vijf uur een themadienst op Landgoed Schellerberg, Schellerbergweg 18, Zwolle.

Jeugdleiding gezocht

Voor komend seizoen zijn we op zoek naar enthousiaste leiders voor de verschillende clubs en verenigingen.
Lijkt het u of jou leuk om met kinderen of jongeren te werken in onze gemeente?

Oppas hulp gevraagd?

Niet alleen voor de ouders is het mooi om af en toe op te passen, maar ook voor jongeren (vanaf 12 jaar) en andere gemeenteleden is het een mooie manier om de jongste leden van de gemeente (met hun ouders) te leren kennen.