Follow me (next): ouderavond

Beste ouders, we zijn enorm blij dat de kerk jullie kinderen iedere dinsdag een uur mag ‘lenen’ voor catechese!
Voor jullie zelf is er ieder seizoen een ouderavond: een dinsdagavond waarop jullie met de jeugd mee mogen naar de kerk. We vragen nu alvast om de avond van dinsdag 13 februari hiervoor te reserveren.

Verdere informatie volgt.

Meer nieuws

Openluchtdienst – 30 juni

Op zondag 30 juni is er ’s middags om vijf uur een themadienst op Landgoed Schellerberg, Schellerbergweg 18, Zwolle.

Jeugdleiding gezocht

Voor komend seizoen zijn we op zoek naar enthousiaste leiders voor de verschillende clubs en verenigingen.
Lijkt het u of jou leuk om met kinderen of jongeren te werken in onze gemeente?

Oppas hulp gevraagd?

Niet alleen voor de ouders is het mooi om af en toe op te passen, maar ook voor jongeren (vanaf 12 jaar) en andere gemeenteleden is het een mooie manier om de jongste leden van de gemeente (met hun ouders) te leren kennen.