Ouderavond Follow Me/Next

Komende dinsdagavond 13 februari is er om 18.45 uur een avond in de Jeruzalemkerk voor de jongeren van de catechisatie van de Follow Me en Follow Me Next (12-18 jaar), samen met jullie als ouders. Het thema van deze avond is “Geloven Thuis”.
De groep jongeren en ouders hebben hun eigen programma.
De tieners gaan in hun mentorgroepjes uiteen.
Voor de ouders zullen we na de opening ingaan op wat we gedaan hebben in het afgelopen seizoen, vervolgens willen we nadenken over de geloofsopvoeding thuis. Ook is er alle gelegenheid om vragen te stellen en/of aan te geven waar je behoefte aan hebt als het gaat om (ondersteuning bij) de geloofsopvoeding.
Daarna zal iedere ouder met zijn of haar eigen kind(eren) nog even in gesprek gaan.
We hopen dat jullie het leuk vinden om samen met je kind naar catechisatie te gaan.
En…..we eindigen rond 19.45 uur met frisdrank, koffie of thee en wat lekkers.

Op deze plek ook nog even aandacht voor ons collectedoel. De tieners kozen zelf voor hulp aan gevangenen in Albanië. De thermometer staat op €180. Geweldig! Maar er mag nog meer bij. De tieners hebben in hun app de manier van collecteren gekregen. Als ouders mogen jullie daar best naar vragen;)

Tot dinsdag.
Hartelijk welkom!

het catecheseteam en de jeugdouderlingen

Meer nieuws

Openluchtdienst – 30 juni

Op zondag 30 juni is er ’s middags om vijf uur een themadienst op Landgoed Schellerberg, Schellerbergweg 18, Zwolle.

Jeugdleiding gezocht

Voor komend seizoen zijn we op zoek naar enthousiaste leiders voor de verschillende clubs en verenigingen.
Lijkt het u of jou leuk om met kinderen of jongeren te werken in onze gemeente?

Oppas hulp gevraagd?

Niet alleen voor de ouders is het mooi om af en toe op te passen, maar ook voor jongeren (vanaf 12 jaar) en andere gemeenteleden is het een mooie manier om de jongste leden van de gemeente (met hun ouders) te leren kennen.