Thema-avond: Bidden met Thomas

Op dinsdag 16 april a.s. is er een gesprek aan de hand van enkele teksten uit de Navolging van Christus van Thomas à Kempis.

We willen ons verdiepen in enkele gebeden van hem en nadenken over wat wij hieruit kunnen leren voor onze huidige gebedspraktijk. De avond wordt geleid door onze wijkpredikant ds. Gert-Jan Codée.

Het is in de Oosterkerk, Bagijnehof van 18.30 – 21.00 uur.

Kosten: €8,50 inclusief warme maaltijd, koffie/thee.

Graag aanmelden via de website
ontmoetingshuismodernedevotie.nl

Meer nieuws

Update gevraagd?!

De zon schijnt weer volop en de examens zijn begonnen. En een seizoen vol kerkelijke activiteiten loopt op het einde. Na de zomer start er D.V. een nieuw seizoen, met een nieuwe, kersverse informatiegids. Voelt u ‘m al aankomen??

Afscheid van de wegwerpbeker

Enkele maanden terug hebben we u geïnformeerd over de nieuwe wet- en regelgeving rondom wegwerpbekers. Ondertussen zijn er gelukkig al de nodige bijeenkomsten waar kopjes gebruikt worden en ook zijn er bij het koffiedrinken op zondagochtend steeds meer gemeenteleden die hun eigen beker bij zich hebben!

Wijziging emailadres diaconaal consulent

De diaconaal consulent heeft vanaf heden een nieuw e-mailadres.

Dit is consulent-diaconie@pknzwolle.nl.