Informatiegids 2023 – Een jaar rust?!

Nieuws

Enkele weken geleden schreef ik een oproepje om wijzigingen door te geven voor onze informatiegids. Verschillende veranderingen zijn doorgegeven of aangekondigd (waarvoor dank!). Eén ding valt echter op: onze agenda voor het seizoen 2023-2024 is nog helemaal leeg!

Nemen we als gemeente een jaar rust? Zijn de nieuwe data simpelweg nog niet bekend?

Gelukkig is het nog geen zomervakantie, dus aanleveren kan nog. Mocht (jo)uw club/vereniging/kring de data voor het komende seizoen al in de eigen agenda’s hebben gezet… geef deze (graag voor dinsdag 11 juli) gerust door aan

informatiegids@jeruzalemkerkzwolle.nl. De data krijgen dan een plek in de agenda achterin de informatiegids en in de agenda op onze website.

Allin Peter Britstra

Meer nieuws

Openluchtdienst – 30 juni

Op zondag 30 juni is er ’s middags om vijf uur een themadienst op Landgoed Schellerberg, Schellerbergweg 18, Zwolle.

Jeugdleiding gezocht

Voor komend seizoen zijn we op zoek naar enthousiaste leiders voor de verschillende clubs en verenigingen.
Lijkt het u of jou leuk om met kinderen of jongeren te werken in onze gemeente?

Oppas hulp gevraagd?

Niet alleen voor de ouders is het mooi om af en toe op te passen, maar ook voor jongeren (vanaf 12 jaar) en andere gemeenteleden is het een mooie manier om de jongste leden van de gemeente (met hun ouders) te leren kennen.