Vanuit de pastorie – week 26

Vanuit de pastorie

We mogen terugzien op een zeer geslaagd vrouwenevent. Nu was ik niet de doelgroep, maar ben ik toch even gaan kijken. Mooi om te zien hoe iedereen met elkaar in gesprek was en er contacten waren tussen alle generaties van de oudste tot de jongste. Het was een goed programma op een prachtige plek, met schitterend weer. Zegeningen waar we ook dankbaar voor mogen zijn. Het was ook mooi hoe ds. Schuurman er op terugkwam in de ochtenddienst. Ds. Schuurman is emeritus-predikant en woont in Putten, en dus niet uit Oldebroek zoals sommigen begrepen hadden. In het verleden ging hij wel vaker in onze gemeente voor toen hij nog predikant was in Zalk.

In deze weken zijn er verschillende gemeenteleden die een huwelijksjubileum vieren. Daarbij is het goed om te vermelden dat we dit graag vermelden in de nieuwsbrief. Nu ben ik daarvoor afhankelijk van de ledenlijst, daarin staat helaas niet bij iedereen de huwelijksdatum genoemd, heb ik gemerkt. Het is de bedoeling dat we voortaan voorafgaand aan het huwelijksjubileum dit vermelden in de nieuwsbrief, dat geeft namelijk gemeenteleden de gelegenheid om een kaart te sturen die aankomt op/ rond de huwelijksdatum. Als uw jubileum niet vermeld staat in de nieuwsbrief voorafgaand hieraan, kunnen we dit alsnog de week erop plaatsen. Wilt u dan contact opnemen met mij? Dat mag trouwens ook gerust al voor het jubileum, een herinnering kan nooit kwaad. Voorbede gebeurt voorzover dat mogelijk is in overleg. Het is namelijk wel mooi als degenen om wie het gaat in de dienst aanwezig kunnen zijn. Ik hoop dat het zo duidelijk is. Mooi om met elkaar mee te (kunnen) leven.

Zaterdag is/was er het pannenkoekenrestaurant. Heel fijn dat dit weer gehouden kan worden. De laatste keer was voor corona. Wij hoorden we er enthousiaste verhalen over, maar fijn om er nu ook bij te kunnen zijn.

Afgelopen donderdag was er een toerustingsdag van de IZB voor alle predikanten die iets (gaan) doen met Focus. Op die dag sprak Leendert Wolters over discipelschap. Het was goed om daarover na te denken. Hoe zijn wij samen discipelen van de Heere Jezus. Hoe kunnen we Hem volgen in ons dagelijks leven. Mooie vragen om over na te denken.

Zo mogen we in/met Hem verbonden zijn!

een hartelijke groet, ds. Gert-Jan Codée

Meer nieuws

Nieuws

Open Maaltijd

Super dat verschillende mensen hebben gereageerd op het bericht in de nieuwsbrief om mee te gaan helpen bij de OPEN MAALTIJD. Maar denk niet dat u/je te laat bent want we kunnen nog steeds hulp goed gebruiken. Heb je nog vragen stel ze dan zodat je meer duidelijkheid hebt om een besluit te nemen. Volgende…

Nieuws

Maak kennis met onze predikant

Sinds 22 december 2019 ben ik predikant van de Jeruzalemkerk-gemeente in Zwolle. Ik ben getrouwd met Anne-Marieke en wij hebben 4 kinderen in de leeftijd van 10-18 jaar. We zijn allebei opgegroeid op de Veluwe in Lunteren, hebben daarna 15 jaar in Amsterdam gewoond, waarna ik predikant werd in De Bilt en Maarssen. Ik voel…

Vanuit de pastorie

Vanuit de pastorie – week 18

Afgelopen week was onze koning jarig. Inmiddels is hij al weer 10 jaar koning. Dit jaar was het weer een ‘ouderwetse’ Koningsdag, met een gezellige sfeer in de binnenstad, leuke kinderactiviteiten in Park Eekhout. Mooi om te zien hoe kinderen vol enthousiasme hun waren aanprezen. Komende week herdenken wij de Tweede Wereldoorlog. Inmiddels is er…