Vrijwilligers gezocht – OPEN MAALTIJD

Open Maaltijd

We zijn opzoek naar:

  • Een kok.

Het zou fijn zijn, als de plek die is opengevallen bij de koks, i.v.m. het moeilijk kunnen combineren van werk en koken, door iemand kan worden ingevuld. Het betreft dan ongeveer 1x in de 3 maand koken voor ongeveer 10-12 personen.

  • 1 of 2 chauffeurs.

Vooral nu met de donkere avonden, hebben meer bezoekers vervoer nodig. Er zijn nu 4 chauffeurs, waarvan er 1 door lichamelijke klachten is uitgevallen. Het betreft, brengen van de bezoeker rond 17.30u naar de kerk en ophalen tegen 19.30u tenzij u natuurlijk gezellig blijft mee-eten, waar de andere chauffeurs voor kiezen.

Sinds januari eten we samen op de 2e maandag van de maand met gasten uit onze gemeente, van de huiskamergroep en uit de wijk. Het aantal eters varieert van 29 tot 51, dit zijn gasten en medewerkers. Al met al dus een heel gevarieerd gezelschap. We hebben een kok van 14 en van in de tachtig. Vorige maand hebben we €150,00 mogen overmaken naar een Goed Doel, dit was geld dat we vanaf januari hadden gespaard. We zijn met een supergezellige medewerkersgroep, worden iedere keer verwend met een overheerlijk gevarieerd buffet en zien tevreden en blije eters aan het eind van de avond. Ik weet mij bevoorrecht hier een schakel in te mogen zijn. Bovenal als ik Gods zegen en liefde zie neerdalen ook op een aantal mensen die Hem nog niet kennen.

Kom zie en proef!

Voor aanmelden/vragen:
openmaaltijd@jeruzalemkerkzwolle.nl
hartelijke groet, Anneke van Essen

Meer nieuws

Nieuws

Thomas a Kempis en de Navolging van Christus

Op 16 oktober 2023 zal er een extra ouderenmiddag worden georganiseerd in samenwerking met de mannenvereniging. Mij is gevraagd deze middag iets te vertellen over Thomas a Kempis (1379-1471) die bijna heel zijn leven heeft doorgebracht in het klooster op de Agnietenberg.
Wie was hij?
Wat deed hij
Wat geloofde hij?

Vanuit de pastorie

Vanuit de pastorie – week 43

Afgelopen dinsdag was er een ambtsdragersontmoeting in Mastenbroek, georganiseerd door de Gereformeerde Bond, waarin ds. M.K. de Wilde uit Nunspeet (voorheen Sommelsdijk) een lezing hield over het jaarthema van de Gereformeerde Bond “Zie, Hij komt!”.

Nieuws

Thomas a Kempis en de Navolging van Christus

Op 16 oktober 2023 zal er een extra ouderenmiddag worden georganiseerd in samenwerking met de mannenvereniging. Mij is gevraagd deze middag iets te vertellen over Thomas a Kempis (1379-1471) die bijna heel zijn leven heeft doorgebracht in het klooster op de Agnietenberg.
Wie was hij?
Wat deed hij
Wat geloofde hij?